Gra w golfa Gra w golfa Gra w golfa

WESTE MANAGEMENT PHOENIX OPEN 4-7 LUTY 2021.

W jednym z najbardziej emocjonujących zawodów golfowy z serii PGA Tour odbywających się w Arizonie najlepszym graczem był Brooks Koepka. Po dobrej grze w czwartek (-3) kolejne dni były tylko lepsze. Piątek i sobota po (-5), zaś w niedzielę fenomenalny finisz (-6)!!! Ostatecznie (-19) i piękny kryształowy puchar oraz ponad 1.3 milina dolarów. Drugie miejsce w turnieju zajęli wspólnie: Koreańczyk Kyoung-Hoon Lee oraz Xander Schauffele z USA. Obaj z wynikiem minus 18 poniżej par. 
 
A. P. 

Niemożliwe -stało się możliwe! Augusta, 14 kwietnia 2019. Tiger Woods wygrał 83 turniej Masters!

Po długim okresie czasu bez większych sukcesów wielka gwiazda golfa ponownie sięgnęła po najważniejszą nagrodę w tej dyscyplinie sportu. Z wynikiem -13 Tiger wyprzedził Dastina Johnsona, Xandera Schauffele i Brooksa Koepka -wszyscy po -12. Świetna gra dzień po dniu Tygrysa! W piątek popisał się on szczególną klasą: sześć birdie i tylko jeden bogey. Co należy zaznaczyć -świetną grę przez trzy dni Włocha Francesco Molinari. Niestety w niedzielę dopadła go presja bycia na szczycie leaderboardu. W kolejnych tekstach wrócimy jeszcze do tego turnieju. 
 
AP

SONY OPEN IN HAWAII Honolulu, Hawaje, USA (PGA Tour) 10-13.01.2019r.

Matt Kuchar w fenomenalny sposób wygrał turniej PGA Tour na polu Waialae CC w Honolulu.

W niedzielnej rundzie powiększył przewagę do goniącego go Andrew Putnama o dwa uderzenia i z wynikiem -22 i przewagą końcową aż czterech ciosów zgarnął puchar Sony Open.

Na trzecim miejscu (-17) znalazło się aż czterech golfistów: Marc Leishman z Australii, Corey Conners z Kanady oraz Amerykanie Hudsoon Swafford i Chez Reavie.

Luke Donald jako ciekawostka tego turnieju bo po nieobecności w PGA Tour powrócił do rywalizacji, niestety nie przeszedł cuta.

Nadal w formie są Vijay Singh, Adam Scott i Bubba Watson - oni również nie obronili się przed cutem.

Za tydzień przenosimy się do Kalifornii na słynne pole La Quinta na turniej Desert Classic.

PP