Gra w golfa Gra w golfa Gra w golfa

Adidas AG sprzedaje akcje TaylorMade za 425 miliony dolarów!

Spółka akcyjna Adidas sprzedaje swoje pod-marki z sektora golfowego. TaylorMade, Adams Golf oraz Ashworth zostaje kupiony od Niemców przez nowojorską grupę kapitałową KPS Capital Group.

Firma jest prywatną działalnością prowadzoną przez Eugene Kelling, Michael Psaros oraz Davida Shapiro. Założona została w roku 1991 z siedzibą główną właśnie w New York City i posiada akcje różnych przedsięwzięć produkcyjnych ze wskazaniem na dobra luksusowe.

To już kolejny poważny ruch w branży producenckiej golfa.

W roku ubiegłym potentat - firma Nike zakończył swoją operację związaną z wytwarzaniem kijów i piłek do golfa. Pozostawiła jedynie pod swoim brandem produkcje ubiorów i butów dla tej dyscypliny sportu.

PP

SHELL HOUSTON OPEN, Humble, Teksas, USA (PGA Tour) 30.03-02.04.2017r.

Russell Henley zakończył niedzielną rundę Shell Houston Open z wynikiem minus siedem, ale miał bogeya na osiemnastce i doubla na dziewiątce, to ile ten młody człowiek nastrzelał birdie tego dnia??? …tak się gra i wygrywa. Wielka wiktoria tego utalentowanego golfisty! Ogólny wynik minus dwadzieścia.

Cały turniej polegał na rywalizacji między Koreańczykiem Sung Kangiem, a naszym idolem Rickie Fowlerem.

Jednak potwierdziło się znów stare przysłowie - gdzie dwóch się bije… W rezultacie Kang zajął drugą lokatę z wynikiem minus siedemnaście, a Rickie T3 wraz z Amerykaninem Luke Listem minus szesnaście.

Już za parę dni zaczynamy wielką ucztę tej dyscypliny sportu. Od szóstego kwietnia w miejscowości Augusta - stan Georgia rusza The Masters.

Pula nagród zawrotna, bo aż dziesięć milionów dolarów, jednak nie jeden z graczy nie wziąłby

Czytaj więcej...

OTO GORĄCA LISTA NAJLEPSZYCH KIJÓW TYPU WEDGE W 2016 ROKU WEDŁUG "GOLF DIGEST"

Miesięcznik "Golf Digest" opublikował listę najbardziej pożądanych wedges w 2016 roku - Hot list 2016 - 2016 Best Wedges. Warto przyjrzeć się jakie "perełki" oferują nam poszczególne marki.

ZŁOTE MEDALE PRZYZNANO NASTĘPUJĄCYM MODELOM:

1. Callaway MD3 Review

2. Cleveland RTX 2.0/CB Review

3. Mizuno S5 Review

4. Ping Glide Review

5. TaylorMadeTour Preffered EF Review

6. Titleist Vokey Design SM6 Review

SREBNE MEDALE DLA:

1. Ben Hogan TK15 Review

2. Cobra King Review

3. Fourteen RM-22 Review

4. Nike Engage Review

5. Wilson FG Tour PMP Review