Gra w golfa Gra w golfa Gra w golfa

DEAN & DELUCA INVITATIONAL, Teksas, USA (PGA Tour)25-28.05.2017r.

W Fort Worth w Stanie Teksas na polu Colonial CC odbyły się bardzo ciekawe zawody z cyklu PGA Tour, a to dlatego, że o podium bili się starzy-młodzi gwiazdorzy tej dyscypliny sportu. Bo jak inaczej można nazwać Webb Simpsona, który ma nadal tylko 31 lat, a od dziewięciu lat nas zabawia na tourze :).

Jordan Spieth - lat 23, a osiągnięcia?… każdy umie je wyliczyć. Kevin Kisner -33-latek, pro jest już od 2006 roku i nie odpuszcza!!! Tak - to właśnie on wygrał te zawody (-10)!

Fenomenalny finisz w niedzielnej rundzie: sześć berdongów i dwa bogdany. Nie dał szans wspomnianym wcześniej rywalom.

Jon Rahm, Sean O’Hair i Jordan Spieth zepchnięci zostali przez niego na T2 (-9), a lider z poprzednich dni - Webb Simpson dopiero piąty (-8). Webb wrócił do czołówki po długiej przerwie. Ten facet w szczycie swojej kariery był drugi w Fedexcup. W roku 2012 wygrał US Open. Na tym turnieju grał bardzo dobrze. Kontrolował zawody przez trzy dni: 68, 66, 67, to przecież wyniki marzenie. Odrobinkę zabrakło sił na finiszu, ale jeden powyżej par w niedzielę

to żaden wstyd. Trzymamy kciuki za tego gracza.

Wspomniany US Open już za trzy tygodnie. Na przepięknym polu Erin Hills w miejscowości Hartfort w stanie

Wisconsin od 15 do 18 czerwca wielkie sławy golfa będą rywalizowały o najważniejsze amerykańskie trofeum dyscypliny spod znaku białej piłeczki.

PP